Data Trukmė Kaina    
Pasirinktinai 8d  / 7n nuo 486 EUR Užsakyti Užklausti

Kelionės programa

 

ISPANIJA–PRANCŪZIJA–ITALIJA–MONAKAS "Viduržemio jūros legendos“
 
Kelionės datos: pagal individualų užsakymą

Kelionės trukmė 8 dienos / 7 nakvynės

1 diena. Vilnius–Barselona
Skrydis Vilnius–Barselona. Pervežimas į viešbutį Kosta Bravoje. Laisvas laikas. Nakvynė.
 
2 diena. Barselona–Kosta Brava
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną: garsieji Antonio Gaudžio kūriniai Šv. Šeimynos (Sagrada Familia) bažnyčia, pastatai Mila (Casa Mila) ir Balje (Casa Batlló), Paseo de Garsia gatvė, Montžuiko kalvos ir kt. Apsilankymas spektaklyje ,,Šokantys fontanai“ – tai fantastiškas vandens, spalvų ir muzikos šou (spektaklis yra nemokamas, todėl nenuvykus ar nepamačius spektaklio kompensacija nenumatyta).  Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.
 
3 diena. Kosta Brava–Žydrasis Krantas
Pusryčiai. Išvykimas Žydrojo Kranto Prancūzijoje link. Atvykimas į Prancūziją, apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.

4 diena. Žydrasis Krantas–Nica–Kanai–Žydrasis Krantas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Nicą – Žydrojo kranto sostinę: anglų krantinė, stačiatikių cerkvė ir kt. Ekskursija į viduramžių Ezo miestelį, įsikūrusį ant uolų. Laisvas laikas. Atvykimas į Kanus. Apžvalginė ekskursija po miestą: Kruazetės bulvaras, žvaigždžių alėja, kino festivalių rūmai. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.

 5 diena. Žydrasis Krantas–San Remas–Monakas–Žydrasis Krantas
Pusryčiai. Išvykimas į San Remą (Italija), garsėjantį savo dainų festivaliais. Pasivaikščiojimas po miestą: senamiestis, festivalių rūmai. Laisvas laikas. Ekskursija į Monaką: Kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, Monte Karlo kazino ir kt. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.
 
6 diena. Žydrasis Krantas–Kosta Brava
Pusryčiai. Išvykimas į Kosta Bravą. Atvykimas, apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė.
 
7 diena. Kosta Brava–Figeresas (Figueres)–Žirona (Girona)–Kosta Brava
Pusryčiai. Ekskursija į Figereso miestelyje esantį Salvadoro Dali teatrą-muziejų. Laisvas laikas. Išvykimas į Žironą. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, žydų kvartalas, Šv. Felikso bažnyčia, miesto katedra (už papildomą mokestį). Sugrįžimas į viešbutį. Pakeliui sustojimas, ispaniško vyno degustacija. Nakvynė.

 
8 diena. Kosta Brava–Vilnius
Pusryčiai. Pervažiavimas į oro uostą. Skrydis Barselona–Vilnius.
 
Kelionės kaina
 
nuo 486 Eur (pusryčiai)

nuo 561 Eur (pusryčiai ir vakarienė)


Pastabos

Kaina nurodyta vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.
Grupinis pervežimas oro uostas–viešbutis, atvykus nuo 9.00 iki 21.00 val.
Grupinis pervežimas viešbutis–oro uostas, išvykstant nuo 10.00–21.00 val.
Spektaklis ,,Šokantys fontanai“ yra nemokamas; spektaklis nevyksta dienomis, kada yra atliekama fontano profilaktika.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų ir papildomai mokamų ekskursijų skaičius ir kaina gali keistis.
Galima užsisakyti papildomas nakvynes Barselonoje arba poilsį prie jūros Kosta Brava kurortuose.

Kelionę galima įsigyti internetu arba nuotoliniu būdu. 

 
Į kelionės kaina įskaičiuota:
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais;
 • pervežimai komfortabiliu autobusu;
 • ekskursijos pagal programą;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.
Papildomos išlaidos:
 • skrydis Vilnius–Barselona–Vilnius;
 • savarankiškas pervažiavimas oro uostas–viešbutis–oro uostas nuo 21.00 iki 9.00 val.;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

Apie šalį

  
 
Geografinė padėtis. Ispanija - valstybė Europos pietvakariuose. Ispanija užima šešis septintadalius Iberijos pusiasalio, Balearų salas Viduržemio jūroje ir Kanarų salas Atlanto vandenyne. Vakaruose ribojasi su Portugalija, šiaurėje - su Prancūzija ir Andora, pietuose - su Gibraltaru. Rytuose ir pietuose jos krantus skalauja Viduržemio jūra, vakaruose - Atlanto vandenynas, šiaurėje - Biskajos įlanka. Pakrantės linijos ilgis 4964 km. Ispanija - antra pagal dydį Europos valstybė po Prancūzijos.

Plotas. 504 782 kv. km.

Klimatas. Didžioji Ispanijos dalis (pietų ir pietryčių) yra Viduržemio jūros klimatinėje zonoje (mediteraninis): karštos ir sausos vasaros ir švelnios ir drėgnos žiemos. Vidutinė sausio mėn. temperatūra - 10-12 °C , liepos - 26-28 °C. Šiaurės vakaruose ir šiaurėje klimatas jūrinis, šiltas. Vidutinė sausio mėn. temperatūra - 8-10 °C, liepos - 18-20 °C. Centrinėje šalies dalyje klimatas - kontinentinis, vidutinė sausio mėn. temperatūra - 1-5 °C, liepos - 24-26 °C.

Sostinė. Madridas - didžiausias šalies miestas.

Politinė sistema. Pilnas pavadinimas - Ispanijos Karalystė. Santvarka - konstitucinė monarchija. Valdžią šalyje dalijasi Karalius, dviejų rūmų Parlamentas ir Nacionalinis susirinkimas. Šalies vykdomąją valdžią sudaro Ministrų Taryba, kurią kontroliuoja Vyriausybės prezidentas (tapatinamas Ministrui pirmininkui), kurio kandidatūrą pasiūlius Karaliui išrenka Nacionalinis susirinkimas.
Administraciniu atžvilgiu šalis suskirstyta į 19 autonominių sričių, kurios apjungia 50 provincijų. Nepriklausoma valstybe Ispanija tapo 1492 m., išvijus maurus ir suvienijus šalį.
 
Pinigai. Ispanijos piniginis vienetas - Euras (EUR). Cirkuliuoja 5, 10, 20, 50, 100, 200 ir 500 eurų nominalo banknotai bei 1, 2, 5, 10, 20, 50 centų, 1 ir 2 eurų vertės monetos. Pinigus galima pasikeisti bankuose ir keityklose.

Gyventojai. Šalyje gyvena virš 40,4 milijonų gyventojų. Dauguma gyventojų (2/3) - ispanai, kitos etninės grupės - katalonai, galisai, baskai.

Kalbos. Valstybinė kalba - ispanų (kastilų). Atskiruose regionuose - katalonų, galisų, baskų.

Religija. Katalikai (98 %), kitos religijos - protestantizmas, judaizmas, islamas.

Laikas. Laiko juosta UTC+1. Vasaros laikas UTC+2.
 
 
Papildoma informacija :
Automobilio nuoma. Maljorkoje ir Kosta Bravoje bei Kosta Doradoje galima nebrangiai (25-70 EUR parai) išsinuomoti automobilį, tik reikia turėti pasą, vairuotojo pažymėjimą (vairavimo stažas ne mažesnis kaip vieneri metai ir būti vyresniam nei 21 metų. Reikalinga kreditinė kortelė arba piniginis užstatas. Penktadieniais ir išeiginėmis dienomis automobilių nuoma mažesnė. Maksimalus greitis miestuose - 50 km/val., keliuose - 90 km/val., autostradose - 120 km/val.

Valgiai. Ispanų virtuvė garsėja ne tik kaip viena geriausių pasaulyje, bet ir išsiskiria savo įvairove. Ispanų virtuvėje gausu žalumos, pomidorų, baklažanų, pipirų ir alyvuogių. Siūlome paragauti: paella - patiekalą iš ryžių ir daržovių su jūros gėrybėmis ir kapotos mėsos gabaliukais; gazpacho - šaltą sriubą; sobrasada - pikantišką dešrą; empanadillas - pyragaitį; tortillas - omletą su daržovėmis, sūriu, žaluma, svogūnais; ensaimadas - saldų Maljorkos pyragą.
 
Geriamas vanduo. Vandentiekio vandenį gerti nerekomenduojama, kadangi jis yra chloruotas. Patariama pirkti geriamą vandenį išpilstytą į butelius.

Imuno profilaktika. Privalomų skiepų keliautojams nėra. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo gydytoją arba skambinkite į "Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centrą" telefonu 8 5 2159273.

Pirkiniai. Pirkti įvairius gaminius ir prekes geriau didesniuose miestuose - Madride, Barselonoje, Valensijoje, Malagoje ir kt. El Corte Ingles - didžiausias parduotuvių tinklas Ispanijoje, čia, kaip sako patys ispanai, galima nusipirkti viską - nuo adatos iki lėktuvo. Nedidelėse parduotuvėse galima nusipirkti geros kokybės prekių už žymiai mažesnę kainą. Darbo laikas: nuo 9.00 iki 13.00 val. ir nuo 16.00 iki 20.00 val., šeštadieniais iki 12.00 val. Nuo 13.00 iki 16.00 val. - siesta.
 
Arbatpinigiai. Priimta duoti 5-10 % arbatpinigius nuo paskaičiuotos sumos padavėjams baruose ir restoranuose, kambarinėms viešbučiuose, taksi vairuotojams, gidams. Arbatpinigiai nėra privalomi, bet jeigu klientas liko patenkintas aptarnavimu - tai mandagumo ženklas.

Saugojimo kameros. Visus vertingus daiktus siūlome saugoti seife, tai leis jums jaustis saugiai. Daugumoje viešbučių seifą rasite kambaryje, kitu atveju jos bus registratūroje. Seifo nuoma nėra brangi, o užstatą jums gražins kai tik atiduosite seifo raktą. Pasą ir aviabilietą taip pat galite palikti seife.
 
Elektra. Elektros įtampa yra 125 V ir 220 V. reikėtų atkreipti dėmesį į instrukcijas, esančias voniose.

 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės ir kainos